MIZRAKSAN FERFORJE; 

Ferforje İmalatı ve Satışı yapan firmamız sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya;  sağlam adımlarla ilerlemektedir. 2006 Yılında sıcak döğme mızrakların seri imalatı ve toptan satışını yapmak için kurulmuştur. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda 2009 yılından sonra ferforje modellerin üretimine de başlanmıstır.Mızrak kelime anlamı olarak; uzun saplı ve sivri demir uçlu silah ve cirit biçimindeki spor aracı olarak adlandırılmaktadır. Bizde konu edilen mızrak ise; Genellikle bahçe korumasında kullanılan sıcak kalıplar sayesinde ortaya çıkan mızrağın korkulukların uç kısmına yerleştirirlerek bahçe ye izinsiz  girişleri engellemek için bahçe koruması olarak kullanılmaktadır. Firmamız bu ürünleri  her boyda ve her ebatta demirden imal edebilmektedir. Günlük üretim 10.000 adet / gündür.

Gelişen teknolojilerin takipçisi olarak;  Dekorasyon ve kişisel korunma aracı olan ferforje sektöründe kaliteli ürünler elde etmenizi amaçlar.Müşteri memnuniyetine ve üretim kalite standartlarına çok önem veren Mızraksan Ferforje,  pazarda  kalitenin ve güvenin yeni adı olmuştur.

Müşterilerimizden gelen yoğun talepler sonucunda  ferforje nin olmazsa olmazı olan bazı ürünlerin imalatına da 2009 yılında başlayan firmamız şuan ferforje de kullanılan ürünlerin %95 yakınını kendi bünyesinde imalını yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.

Amacımız Ulusal ve uluslararası müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, ferforje  ürünlerinin  tasarımını geliştirmek ve üretimini gerçekleştirmektir. Bu hizmetlerimizi yerine getirirken, müşteri isteklerinin yanı sıra, geçerli güncel teknolojileri kullanarak ürünlerimizi tasarlamak, üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst derecede sağlayacak ürünü müşterinin hizmetine sunmaktır. Firma olarak prensibimiz ferforje  imalatı için üstün teknolojilere sahip ürünlerin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde kazandığımız mevcut prestijimizi ve böylece pazar payımızı artırmaktır. Bu amacımıza ulaşabilmek için; kaliteden hiçbir ödün vermeden, müşteri isteklerini karşılayan ve amaçlanan imalat  süreci içinde müşterinin memnuniyetini sağlayan yeni ürünleri geliştirmek, üretmek ve müşterilerimizin hizmetine sunabilmek, temel felsefemiz ve hedefimizdir. Şirketimiz kullandığı teknoloji,ürün ve hizmetlerin kalitesi,güveninirliği ,  farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlaması ve  nitelikli insan gücünü bünyesinde istihdam etmesiyle sektörün lider kuruluşlarından biridir.

Ferforje modellerin üretimini yapmaktayız.Bazı ürünler;  özellikle mızraklar ve c modelleri otomatik makinelerde ve friksiyon preslerde basılmaktadır. Günlük 10.000 adet / gün, C motifler 15.000 adet / gün üretim kapasitesiyle sektörün önde gelen firmaları arasına girmektedir. Standart mızrak (15 cm) haricinde gelen talepler doğrultusunda farklı boylarda da mızrak imalatı yapılmaktadır.

Firmamız Ürünlerinin satışını  yurt içinde bize en uzak noktaya bile ulaştırmakta,yurt dışında da Orta Doğu ve Balkanlardaki ülkere ihracatımız devam etmektedir.

Firmamız özel tasarım ferforje imalatının yanında, yerine montaj hizmeti de vermektedir.